Het aandeel ASML Holding NV (ASML) was 2,1% hoger met een slotnotering van 678 euro.
Dit was de vierde dag op een rij dat het aandeel steeg. Het aandeel doorbrak de weerstand bij 672 euro in een dubbele-bodem patroon, signaleert Investtech. Dit genereerde een koopsignaal met een toenemend handelsvolume en een verdere stijging tot 732 euro in de loop van twee maanden is waarschijnlijk.
Het aandeel is aan het uitbodemen met een jojo-beweging. Staffelend kopen.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 20546 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht
4 reacties op “ASML bodemt uit met een jojo-beweging”
Hoi Eddy, Er staat de verkeerde grafiek bij 🙂
Aangepast. Thanks.
Beste Eddy,
Plaatje is van ASMI en niet van ASML. Mis ik iets?
Correct, aangepast.