Het aandeel Exor N.V. (EXO) viel met zoveel als 4,3% en eindigde op 74,52 euro.
Investtech: “De koers is niet meer op één dag gedaald sinds 15 maart, toen de daling 4,9% bedroeg. Het ziet er technisch gezien echter wel goed uit. Het aandeel is trendmatig positief op de middellange termijn en een verdere stijging is waarschijnlijk.”
Ik ben bang dat Exor achterloopt op trendwijzigingen van andere aandelen. Doe wat mij betreft maar voorzichtig. Het is in ieder geval geen koop.

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 18992 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht